KOLEKCJE

Design can be
art. Design can be
aesthetics.

ATRIA

Kolekcję baterii i natrysków ATRIA wyróżnia unikalny design, którego znakiem rozpoznawczym jest nowoczesna forma oparta o motyw prostokąta, skontrastowana z miękkim, łagodnym wykończeniem krawędzi.

NAOS

NAOS to linia na wskroś różnorodna. Inspiruje, pobudza wyobraźnię i zachęca do interesujących eksperymentów aranżacyjnych. Jest kompleksową propozycją do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Pozwala na wyposażenie klasycznej kuchni i łazienki, ale też świetnie pasuje do loftowych czy industrialnych aranżacji.

SARAS

Wymagający użytkownik doceni z pewnością piękny, ponadczasowy design linii SARAS. Geometryczne formy wylewek oraz korpusów, zainspirowane motywem prostokąta i kwadratu w połączeniu z ostrymi krawędziami brył podkreślają nowoczesny wygląd kolekcji. Lśniąca, idealnie gładka chromowana powłoka nadaje jej elegancji i niepowtarzalnego stylu.

MULTA

Minimalizm, prostota, dyskretna elegancja i funkcjonalność. Kolekcja MULTA spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiamy dziś akcesoriom łazienkowym. Interesujące wzornictwo oparte na prostokątnych formach i delikatnie zaokrąglonych krawędziach oraz zawsze modna barwa, czarny mat, świetnie współgrają z czarną armaturą o geometrycznych liniach, ożywiając monochromatyczną jasną stylizację. 

PUNKTY SPRZEDAŻY

Znajdź salon sprzedaży w twojej okolicy

KONTAKT

Skontaktuj się z nami,
odpowiemy na wszystkie pytania