O MARCE

Design can be
art. Design can be
aesthetics.

MARKA NOBLESS

Marka NOBLESS zaspokaja ponadprzeciętne potrzeby funkcjonalności i komfortu, a także wyrafinowane estetyczne gusta coraz bardziej wymagających użytkowników współczesnych łazienek i kuchni. Armatura NOBLESS, posiada wszystkie cechy wyróżniające najwyższą jakość: jest dobrze zaprojektowana, ergonomiczna, wyposażona w komponenty ograniczające zużycie wody i podąża za aktualnymi trendami we wzornictwie.

ARMATURA NOBLESS

Modele baterii, natrysków i akcesoriów łazienkowych tej marki produkowane są Czechach, w Novaservis – jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, spełniających wysokie wymagania w zakresie ochrony środowiska. Dzięki temu wyroby schodzące z taśm montażowych zakładu są trwałe, niezawodne i cieszą się długoletnią gwarancją.

SZLACHETNE KOLEKCJE
NOWOCZESNY DESIGN

Znajdziemy tu wiele interesujących kolekcji baterii i natrysków o szlachetnej linii, klasycznym i nowoczesnym designie, a także akcesoria tworzące z nimi harmonijną całość. Linie takie jak ATRIA, SARAS, NAOS czy MULTA ozdobią niejedno łazienkowe i kuchenne wnętrze, dodając aranżacji szyku i elegancji, znakomicie podkreślając atuty modnie urządzonego pokoju kąpielowego, hotelowej łazienki czy domowego SPA w najlepszym stylu.

PUNKTY SPRZEDAŻY

Znajdź salon sprzedaży w twojej okolicy

KONTAKT

Skontaktuj się z nami,
odpowiemy na wszystkie pytania